Spausdinti

Informacija apie elektros ir elektroninės įrangos ir/ar kitų daiktų remonto dirbtuves bei taisyklas

Kiekvienas Klaipėdos regiono gyventojas, tinkamai rūšiuodamas atliekas bei jas perduodamas antriniam panaudojimui ar perdirbimui, gali prisidėti prie švarios ir sveikos mūsų miesto aplinkos išsaugojimo.

Pagal Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos atliekų tvarkymą reglamentuojančius teisės aktus, pagrindinis prioritetas turi būti skiriamas atliekų prevencijai, kurios tikslas – vengti atliekų susidarymo, mažinti susidarančių ir nenaudojamų atliekų kiekį.

Todėl raginame gyventojus tinkamus naudoti daiktus nepaversti atliekomis, o juos tiesiog suremontuoti ir taip prikelti naujam gyvenimui.

Parengta informacija apie Klaipėdos regione veikiančias elektros ir elektroninės įrangos ir/ar kitų daiktų remonto dirbtuves bei taisyklas, kuriose prailginamas namų ūkiuose naudojamų daiktų tarnavimo laikas ir taip išvengiama atliekų susidarymo.

Remonto dirbtuvės ir taisyklos:

Klaipėdos miesto

Klaipėdos rajono

Kretingos rajono

Palangos miesto

Skuodo rajono

Šilutės rajono

 

 

© Visos teisės saugomos. UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras
Liepų g. 15, LT–92138, Klaipėda. Tel. 8 46 300 106. Faks. 8 46 310 105. El. p. [javascript protected email address]. Pasitikėjimo linija 19583.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 163743744. PVM mokėtojo kodas: LT637437415.
Sprendimas: emotion