Spausdinti

Naujienos

Naujienos

04 08

Dėl atliekų priėmimo aikštelių darbo laiko

Informuojame, kad 2019 m. balandžio 20 d. atliekų priėmimo aikštelės dirbs vieną valandą trumpiau, o 2019 m. balandžio 22 d. nedirbs.
Taip pat informuojame, kad 2019 m. balandžio 30 d. ir gegužės 4 d. atliekų priėmimo aikštelės dirbs vieną valandą trumpiau, o 2019 m. gegužės 1 d. nedirbs.

Naujienos

04 04

Kretingoje dalinami kompostavimo konteineriai

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad Kretingos rajonų gyventojai, norintys individualiose valdose rūšiuoti žaliąsias atliekas, gali nemokamai gauti 900 litrų talpos namudinio kompostavimo konteinerį.

Naujienos

03 29

Keisis žaliųjų atliekų surinkimo tvarka

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) informuoja, jog Klaipėdos miesto individualių valdų savininkams keičiama žaliųjų atliekų surinkimo tvarka.

Naujienos

03 24

Naudotos padangos priimamos NEMOKAMAI!

Nepalikite padangų prie konteinerių. Klaipėdos miesto ir viso regiono gyventojai naudotas padangas gali atvežti ir NEMOKAMAI atiduoti į didžiųjų atliekų priėmimo aikšteles. Aikštelių adresus rasite čia.

Naujienos

03 19

Iššūkis klaipėdiečiams – maisto atliekų rūšiavimas

Visos Europos Sąjungos valstybės sutarė iki 2024 metų pradėti atskirai rūšiuoti, surinkti ir perdirbti bioskaidžias bei maisto ir virtuvės atliekas. Klaipėdos miesto savivaldybė šia kryptimi jau žengė pirmąjį žingsnį – balandžio mėnesį individualių namų savininkams bus pradėti dalinti konteineriai, į kuriuos reikės rūšiuoti augalinės kilmės maisto atliekas, sugedusius vaisius, daržoves, nupjautą žolę, smulkias šakas, lapus.

Naujienos

03 07

Nemokama galimybė sutvarkyti asbesto atliekas

Kviečiame individualių ir visuomeninės paskirties pastatų savininkus ir (ar) valdytojus, planuojančius 2019 m. keisti pastatų stogus, kur susidarys asbesto turinčių gaminių atliekų, kreiptis į savivaldybę (el. p. zydrina.zemaityte@klaipeda.lt) iki 2019 m. liepos 1 d. nurodant individualaus ir (ar) visuomeninio pastato (-ų) savininką (-us) ir (ar) valdytoją, adresą ir faktiškai sukauptą asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį.

Naujienos

02 19

Tęsiamas kompostinių dalinimas Klaipėdos mieste

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) tęsia kompostavimui skirtų talpų dalinimą. Jei namo, sodo ar sublokuoto namo savininkas anksčiau iš KRATC nėra panaudai gavęs kompostinės, dabar ją nemokamai gali gauti neribotam laikui.

Naujienos

02 13

Klaipėdiečiams išsiųsti metinės rinkliavos pranešimai

Šią savaitę Klaipėdos miesto gyventojams pradedami siųsti laiškai su metinės rinkliavos už atliekų tvarkymą mokestiniais pranešimais.

Besinaudojantys KRATC elektroninės savitarnos paslauga https://mano.kratc.lt/ mokestinius pranešimus jau gali rasti savo paskyroje bei matyti įmokų istoriją ir atlikti naujus mokėjimus.