Spausdinti

Naujienos

Naujienos

09 09

Nemokami baldai klaipėdiečiams patiko

Liepos mėnesį trijose Klaipėdos miesto didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėse buvo pastatyti specialūs konteineriai nebereikalingiems baldams. Klaipėdiečių atvežtus išmetimui skirtus baldus aikšteles administruojančio Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) darbuotojai išrūšiuoja, ir tuos daiktus, kurie dar yra tvarkingi, deda į atskirą konteinerį bei aikštelės lankytojams siūlo juos pasiimti nemokamai. Keitimosi daiktais paslauga tapo tokia populiari, kad retas tvarkingas baldas užsilaiko konteineryje daugiau nei savaitę.

Naujienos

08 16

Atsisakykite popierinių pranešimų!

Informacija Klaipėdos ir Neringos miestų vietinės rinkliavos už atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėtojams: Jūs galite atsisakyti spausdintų mokestinių pranešimų siuntimo. Atsiųskite mums laisvos formos prašymą el. paštu rinkliava@kratc.lt ir mes Jums mokestinius pranešimus bei aktualią informaciją į Jūsų nurodytą el. paštą atsiųsime pdf formatu.

Naujienos

08 14

Išsiųsti nauji rinkliavos už atliekas pranešimai

Šią savaitę Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) uostamiesčio gyventojams ir įmonėms išsiuntė naujus mokestinius pranešimus. Kaip žinoma, vykdant Lietuvos Respublikos Seimo, Vyriausybės ir Klaipėdos miesto tarybos sprendimus, nuo 2017 m. liepos 1 d. Klaipėdos mieste įsigaliojo dvinarė rinkliava už atliekų surinkimą ir tvarkymą, tad naujieji pranešimai apima mokėjimo laikotarpį nuo 2017 m. liepos iki šių metų pabaigos.

Naujienos

07 30

Paukščių gausa – ir dėl neuždarytų konteinerių dangčių

Savivaldybės administracijos specialistai kartu su Gyvosios gamtos inspekcija ir Klaipėdos universiteto mokslininkais aiškinasi ir bando rasti atsakymus, kokios priežastys nulėmė kirų ir varnų populiacijos pagausėjimą mieste. Pasak aplinkosaugininkų, viena iš pagrindinių priežasčių – netvarkingas komunalinių atliekų tvarkymas.

Naujienos

07 22

Šienaujami Klaipėdos regiono sąvartynai

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) kiekvienais metais užsiima iš pirmo žvilgsnio sau nebūdingu ir su atliekų tvarkymu nesusijusiu darbu – šienauja buvusių sąvartynų kalnus. Tai prevencinė priemonė, sauganti aplinką nuo ekologinių nelaimių.

Naujienos

07 10

Klaipėdos didžiųjų atliekų aikštelėse – baldai nemokamai

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, siekdama mažinti vartojimą ir gyventojų išmetamų atliekų kiekį, inicijavo naujovę – keitimąsi daiktais. Trijose Klaipėdos miesto didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėse liepos mėnesį bus pastatyti specialūs konteineriai, į kuriuos pateks klaipėdiečių atvežti nebereikalingi baldai, buities reikmenys. Prireikus stalo, kėdės ar kokio nors buities aksesuaro, iš šio konteinerio juos bus galima pasiimti nemokamai.