Spausdinti

Naujienos

Naujienos

04 04

Naudotos padangos priimamos NEMOKAMAI

Klaipėdos miesto ir viso regiono gyventojai naudotas padangas gali atvežti ir NEMOKAMAI atiduoti į didžiųjų atliekų priėmimo aikšteles. Aikštelių adresus rasite čia.

Naujienos

03 26

M.Mažvydo alėjoje išaugo „Gyvybės medis“

Prieš Velykas atgimstančios gamtos ženklu Klaipėdoje pasipuošė dar vienas M.Mažvydo alėjos suoliukas. Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC), minėdamas bendrovės 15 metų veiklos sukaktį, Klaipėdos miestą papuošė skulptoriaus Isroildžono Baroti kūriniu „Gyvybės medis“.

Naujienos

03 23

Stebėjimo kameros virš konteinerių nenuvylė

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) dar užpernai prie kai kurių konteinerių aikštelių pakabino vaizdo stebėjimo kameras. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus (VTS) specialistai sako, kad tokia priemonė nenuvylė, nes kai kurie jų užfiksuoti Klaipėdos miesto komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių pažeidėjai buvo nubausti.

Naujienos

02 26

Pasirūpink atliekomis tinkamai!

2018 m. kovo 5 d. Klaipėdos regione, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

  • Elektros ir elektroninės įrangos atliekos;
  • Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos;
  • Vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos.

Naujienos

02 19

Prailgintas atliekų priėmimo aikštelių darbo laikas

Nuo vasario 19 dienos Klaipėdos miesto didžiųjų atliekų, antrinių žaliavų ir buityje susidariusių
pavojingų atliekų surinkimo aikštelės dirbs ilgiau.

Naujas aikštelių darbo laikas: I-VI nuo 9 iki 19 val. Nedarbo diena – sekmadienis.

Naujienos

01 29

Naujovės sudrumstė rūšiuojančių klaipėdiečių ramybę

Klaipėdos atliekų tvarkytojus pasiekė gyventojų skundas, kad stropus atliekų rūšiavimas yra niekinis. „Jau dvejus metus rūšiuojame stiklą, popierių ir plastiką į vieną konteinerį, o komunalines atliekas metam į kitą. O dabar atvažiuoja mašina ir viską susikrato bendrai. Tai kam mes rūšiuojame?“, - piktinosi Sportininkų gatvėje individualiame name gyvenantis Artūras. Tačiau iš tikro jokio kriminalo nėra – atliekos nesumaišomos.