Spausdinti

Naujienos

Naujienos

04 07

Klaipėdos mieste nebelieka tekstilės atliekų surinkimo konteinerių

Iki šiol Klaipėdoje prie bendro naudojimo konteinerių kai kur buvo pastatyti ir tekstilės surinkimo konteineriai. Juos įrengė ir tekstilės atliekas surinkdavo UAB „Dėvėdra“.

Praėjusią savaitę ši bendrovė informavo Klaipėdos miesto savivaldybės administraciją, kad nutraukia veiklą Klaipėdos mieste ir nuo balandžio 7 dienos susirinks bei išsiveš jai priklausančius konteinerius.

Naujienos

04 03

Dumpių sąvartynas dirbs trumpiau

Nuo balandžio 6 dienos karantino laikotarpiu trumpinamas Klaipėdos regioninio nepavojingų atliekų sąvartyno darbo laikas. Sąvartynas dirbs:

I–V 07.00 - 20.00 val.

VI  8.00 - 18.00 val.

VII 8.00 - 16.00 val.

Naujienos

04 02

Klaipėdoje didžiosios atliekos bus surenkamos iš kiemų

Nuo 2020 m. Klaipėdos mieste pakeista didžiųjų atliekų surinkimo tvarka. Nebereikalingi stambiagabaričiai daiktai du kartus per metus nemokamai bus surenkami iš gyventojų kiemų.

Naujienos

04 01

Informacija keičiantiems padangas

Prasidedant automobilių padangų keitimo metui, aplinkosaugininkai primena vairuotojams, kad griežtai draudžiama atsikratyti senų padangų jas bet kur numetus.

Naujienos

03 30

Atliekų priėmimo aikštelės dirbs nuo kovo 31 d.

Kad atliekų tvarkymo procesas Klaipėdos regione nesustotų, nuo kovo 31 dienos KRATC administruojamos didžiųjų ir žaliųjų atliekų priėmimo aikštelės vėl atidarytos ir priims atliekas iš gyventojų. Karantino metu aikštelės dirbs sutrumpintu grafiku!

Naujienos

03 24

Informacija gyventojams: kaip tvarkyti atliekas koronaviruso karantino metu

LR Aplinkos ministerija išplatino rekomendacijas gyventojams, kaip saugiai tvarkyti komunalines atliekas koronaviruso plitimo grėsmės laikotarpiu.

Naujienos

03 24

Informacija Klaipėdos ir Neringos miestų juridiniams asmenims

Tiems juridiniams asmenims, kurie dėl koronaviruso sustabdė savo veiklą, vietinė rinkliava už atliekų surinkimą ir tvarkymą gali būti perskaičiuojama tik pasibaigus Vyriausybės paskelbtam karantinui. Šiuo laikotarpiu jokie sprendimai dėl minėtos mokestinės prievolės sustabdymo, perskaičiavimo ar skolų išieškojimo nepriimami.

Naujienos

03 16

KRATC padalinių darbo grafikai karantino metu

Dėl koronaviruso grėsmės laikinai stabdomas asmenų aptarnavimas Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro patalpose Liepų g. 15.

Prašymus bei kitus dokumentus KRATC galite pateikti e-savitarnos svetainėje https://mano.kratc.lt/, arba el. paštu: kratc@kratc.lt, ar paprastu paštu adresu: Liepų g. 15, Klaipėda 92138.

Informacija klientams nemokama telefono linija: (8 800) 13344

Informacija dėl atliekų išvežimo: (8 46) 390781.