Spausdinti

Naujienos

Naujienos

01 17

Regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacija: tvarkant pakuočių atliekas būtinos ryžtingos permainos

Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacija (LRATCA) yra įsitikinusi, kad ligšiolinė ydinga pakuočių atliekų tvarkymo sistema turi būti ryžtingai keičiama.

Naujienos

01 02

Nemeskite eglučių į buitinių atliekų konteinerius!

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kur uostamiestyje surenkamos nupuoštos eglutės.

Naujienos

12 27

Moderniems konteineriams Klaipėdoje – žalia šviesa

Iki 2018 m. gruodžio 31 dienos Klaipėdoje bus pagerinta atliekų surinkimo infrastruktūra – stumdomus konteinerius daugiabučių kiemuose pakeis modernių požeminių konteinerių aikštelės, individualių namų gyventojams nemokamai bus išdalintos kompostinės žaliųjų atliekų rūšiavimui.

Naujienos

12 13

Dėmesio, jei turite asbesto atliekų!

Kviečiame individualių ir visuomeninės paskirties pastatų savininkus ir (ar) valdytojus, planuojančius 2018 m. keisti pastatų stogus, kur susidarys asbesto turinčių gaminių atliekų, kreiptis į savivaldybę (el. p. romualda.chuseve@klaipeda.lt) iki 2018 m. sausio 8 d., nurodant pastato savininką ar valdytoją, adresą ir faktiškai sukauptą asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį.

Naujienos

12 08

Individualių namų gyventojų dėmesiui: vykdomas atliekų konteinerių ženklinimas

Klaipėdos mieste yra vykdomas mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų konteinerių ženklinimas specialiais elektroniniais žymekliais. Prašome konteinerius suženklinimui išstumti už teritorijos vartų atliekų išvežimo dieną, nepaisant to, ar konteineris yra pilnas, ar tuščias.

Naujienos

11 30

Klaipėdoje atliekų mokesčiai kitąmet nedidės

Šiemet visoje Lietuvoje įvedus dvinarę rinkliavą už atliekų tvarkymą netyla neramios žinios apie kitų metų mokesčius už šią paslaugą. Daugelyje šalies savivaldybių pranešama, jog nuo 2018 metų mokesčiai didės tiek gyventojams, tiek verslui. Tik Klaipėdoje diskutuojama ne apie rinkliavos didinimą, o mažinimą ir nuolaidas.