Spausdinti

Naujienos

Naujienos

10 08

Nuo spalio 1 d. pasikeitė atliekų surinkimo grafikai

Primename, kad pagal Klaipėdos miesto komunalinių atliekų tvarkymo taisykles, nuo spalio 1 dienos iki gegužės 1 dienos mišrios komunalinės atliekos iš individualių valdų yra surenkamos kas dvi savaites.

Šiltuoju metų laiku konteineriai tuštinami kiekvieną savaitę.

Atliekų surinkimo grafikus galite rasti čia.

Naujienos

10 04

Dėmesio, surenkamos atliekos!

2019 m. spalio 15 d. Klaipėdos regione, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos žemiau išvardintos atliekos...

Naujienos

09 23

Didžiosios atliekos: surinkimo tvarka bus keičiama

Paėjusią savaitę į posėdį susirinkę Klaipėdos savivaldybės aplinkosaugininkai, KRATC specialistai ir atliekų vežėjai suko galvas, kaip išspręsti nesibaigiančią didžiųjų atliekų problemą: gyventojai ir toliau jas krauna kiemuose šalia konteinerių, nepaisydami net to, kad už netvarkos pašalinimą atsako ir turi mokėti patys.

Naujienos

09 09

Informacija klaipėdiečiams: pasitikrinkite atliekų konteinerių numerius

2019 metais Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) Klaipėdos miesto individualių namų savininkams išdalino virš 2600 konteinerių žaliųjų ir biologiškai skaidžių maisto (vaisių, daržovių) atliekų surinkimui. Kiekvienas konteineris turi lipduką su identifikacijos numeriu. Taip pat ir kiti klaipėdiečių naudojami konteineriai - buitinių atliekų ir antrinių žaliavų - turi tokius identifikacijos numerius.

Konteineriai yra priskirti konkrečiam savininkui, todėl KRATC prašo individualių namų savininkų įrašyti identifikacijos numerius KRATC savitarnos svetainėje https://mano.kratc.lt, kur įvedus numerius, ir jiems sutapus su mūsų duomenų bazėje esančiais numeriais, matysite kada buvo ištuštinti arba dėl kokios priežasties neištuštinti Jūsų konteineriai.

Naujienos

08 29

Smarvei pažaboti – naujos galimybės

Pietinės miesto dalies gyventojai ne vienerius metus kenčia nuo nepakeliamos smarvės. Miesto atstovai tikina, kad žmonių skundai išgirsti ir stengiamasi suvaldyti smarvės problemą. Panašu, kad pasitelkiant naujausią įrangą dvoką pažaboti gali pavykti. Šiemet KRAC ėmė taikyti modernias technologijas, kurios jau davė pirmuosius vaisius.

Naujienos

08 16

Žaliosios atliekos – be maišelių

Vasara jau džiugina klaipėdiečius vaisių ir daržovių derliumi. Sodus ir daržus turintys žmonės ėmėsi doroti, ką užsiauginę, tad natūralu, kad namuose padaugėjo žaliųjų atliekų. Kaip jas teisingai tvarkyti, pataria Ramunė Šličienė, KRATC Ekologinės infrastruktūros administravimo skyriaus viršininkė.