Spausdinti

Naujienos

Naujienos

07 26

Jūros šventė bus su „žaliais“ akcentais

Šiemetinė Jūros šventė bus ekologiškesnė nei ankstesnės. Šventės svečiai, apsilankę mugėje, turėtų nenustebti, kai prekybininkai savo gaminius, produktus, suvenyrus sudės ne į plastikinį, o į popierinį maišelį, paženklintą Jūros šventės organizatorių ir idėjos mecenato Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) simbolika.

Naujienos

07 17

Konteineriai išdalinti, rūšiuoja ne visi

Siekiant tvarkingiau rūšiuoti žaliąsias ir biologiškai skaidžias maisto atliekas šiemet Klaipėdos individualių namų gyventojams išdalinti 2500 konteinerių. Iki šiol žaliosios atliekos – žolė, lapai, šakos, vaisių bei daržovių likučiai – buvo dedamos į plastikinius maišus ir paliekamos šalia buitinių atliekų konteinerių. Tačiau nuo rudens žaliosios atliekos iš individualių valdų plastikiniuose maišuose nebebus surenkamos.

Naujienos

06 30

Smarvės medžioklė: nuo faktų iki pažadų

Kaltųjų paieška dėl smarvės pietinėje Klaipėdos dalyje tęsiasi. Vėjuotą ketvirtadienio popietę Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto nariai surengė išvažiuojamąjį posėdį, kurio metu aplankė bendroves „Klaipėdos vanduo“ ir Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centrą (KRATC).

Naujienos

06 28

Kas išspręs perpildytų konteinerių problemą?

Klaipėdos gyventojai be perstojo siunčia laiškus į „Vakarų ekspreso“ redakciją su perpildytų popieriaus, plastiko konteinerių nuotraukomis. Bet panašu, kad antrinių žaliavų surinkimo problema Klaipėdoje artimiausiu metu nepajudės iš mirties taško. Paini Lietuvos atliekų tvarkymo sistema ir tyla iš Aplinkos ministerijos neleidžia tikėtis, kad situacija gali keistis.

Naujienos

06 04

Pramogaukite ekologiškai!

Šiltasis sezonas – geriausias metas iškylauti, todėl paruošėme Jums atmintinę, kuri padės iškylai pasirengti lengvai ir kuo labiau draugiškai aplinkai. Čia rasite patarimus, kiek maisto gali prireikti, kuo pakeisti įprastus vienkartinius indus bei kaip patogiai užkurti ugnį.

Patarimus rasite čia

Naujienos

05 14

Klaipėdos savivaldybė ragina nenaudoti plastikinių indų

Prasidedant masinių renginių sezonui Klaipėdos miesto savivaldybės administracija ragina švenčių, festivalių, sąskrydžių organizatorius ir visus klaipėdiečius vengti plastikinių pakuočių bei indų naudojimo – pakeisti juos iš kitų lengvai yrančių medžiagų pagamintais analogais.