Spausdinti

Naujienos

Naujienos

01 01

Eglučių surinkimo tvarka Klaipėdos mieste

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kur uostamiestyje surenkamos nupuoštos eglutės.

  1. Nuo sausio 3 iki 7 dienos Klaipėdoje bus pastatyti didelės talpos konteineriai eglutėms surinkti: Žardininkų g. 16, Liepų g. 36, Dragūnų g. 8, Kretingos g. 27.
  2. Taip pat sausio mėnesį eglutės priimamos visose Klaipėdos miesto didžiųjų atliekų aikštelėse: Tilžės g.  66A, Plieno g. 13, Šiaurės pr. 30.
  3. Eglutes galima nuvežti į žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę Kaukėnų g. 21, Glaudėnų k., Klaipėdos raj.
  4. Taip pat nupuoštas žaliaskares galima palikti prie konteinerių - vežėjas jas surenka apvažiavimo būdu.

    Vežėjų grafikus ir aikštelių darbo laikus pasitikslinkite www.kratc.lt arba nemokamu tel. (8 800) 133 44.

Naujienos

12 18

Klaipėdos individualių valdų savininkams: naudokite skaidrius maišus!

Klaipėdos miesto atliekų vežėjai prašo individualių namų gyventojų atsakingiau rūšiuoti plastiko bei popieriaus atliekas.

Primename, kad minėtas atliekas, kurios nebetelpa į rūšiavimo konteinerį, leidžiama sudėti į SKAIDRIUS plastiko maišus

Naujienos

12 17

Odesa atliekų tvarkymo sistemą kuria pagal Klaipėdos modelį

Praėjusią savaitę Klaipėdoje viešėjo Odesos miesto savivaldybės delegacija. Svečiai iš Ukrainos neslėpė, kad šįkart pagrindinis jų vizito tikslas – įtakingus politikus išsamiai supažindinti su mūsų atliekų tvarkymo sistema. Ukrainiečiai lankėsi Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) didžiųjų ir žaliųjų atliekų surinkimo aikštelėse, Dumpių sąvartyne, „Fortum Klaipėda“ termofikacinėje jėgainėje.

Naujienos

12 17

Kitąmet didžiosios atliekos bus surenkamos kitaip

Šventinis nuolaidų maratonas, per kurį žmonės šluote šluoja baldus, televizorius, šaldytuvus, kompiuterius, telefonus ir kitus buities daiktus, baigiasi senų daiktų išmetimu. 

Žinia, geriausia nereikalingus daiktus nuvežti į didžiųjų atliekų surinkimo aikšteles arba atiduoti surinkėjams. Bet pasitaiko, kad klaipėdiečiai neturi galimybės nebenaudojamą baldą ar kitą sendaiktį patys nugabenti į aikštelę ir atsikrato jais neleistinu būdu – palieka šalia konteinerių.

Naujienos

12 02

Atliekų konteinerių aikštelės priskirtos gyventojams

Klaipėdoje jau 11 metų atliekos tvarkomos taip, kaip ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Šios sistemos esmė paprasta: tai, kas lengvai telpa pro konteinerio angą, mes turime išrūšiuoti ir išmesti prie savo namų. O tai, kas netelpa, patys privalome nuvežti nebereikalingus daiktus į didžiųjų atliekų priėmimo aikšteles, arba atiduoti elektronikos ar pavojingų atliekų tvarkytojams.

Naujienos

12 02

Įvertino sąvartyne įdiegtas kvapų valdymo priemones

Penktadienį Dumpių sąvartyne lankėsi Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis, jo pavaduotojas Andrius Dobranskis bei Turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis. Administracijos vizito tikslas – susipažinti su UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) sąvartyno veikla ir įsitikinti, kaip savivaldybės valdoma bendrovė kontroliuoja nemalonių kvapų sklaidą.